Newsletter

Wpisz się by otrzymywać od nas informacje o nowościachBądź na czasie

Nowości na blogu

  • My
    W trakcie świeżo odbytej rozmowy z pewnym sympatycznym gościem przyszedł...
  • Jeżyk i przyjaciele
    Dawno, dawno temu… W olbrzymim lesie urodził się jeżyk. Nim...
  • Aklimatyzacja w Polsce
    Przyjaciel przysłał mi kiedyś maila z dowcipem. „Tata robaczek i...

Nowa książka Igora

minibocas2
Bocas, znaczy usta.
Przygody ze związkami.
Dla dorosłych.

Autor: Igor Zakrzewski
jest już dostępna w formie elektronicznej!
Testymoniale

Zastanawiałam się nad tym, co napisać o treningu NLP, który wybitnie poprawił moje życie, unikając wyłącznie określeń typu: kapitalnie, klawo, niekiepsko, gęsto, grubo, tęgo i kozacko.

Od rozpoczęcia treningu NLP z Igorem, zmieniło mi się mnóstwo. Oczywiście na lepsze.

Czuję, że żyję jeszcze intensywniej, barwniej, jeszcze bardziej chwytam życie, delektuję się jego smakiem.

Mam niespożytą energię i chęć do działania, a moje marzenia dotyczą teraz rzeczy zdecydowanie większych niż wcześniej. No a dodatkowo, na każdym kroku dostaję bonusy od życia. No i widzę zdecydowanie więcej wokół mnie.

Podsumowując: jest miodnie, a przecież będzie tego jeszcze więcej. Igor - dziękuję Ci.

Monika Chybicka, ważny menedżer w korporacji :)

Monika Chybicka

 

Pamiętasz bajkę o zaczarowanym ołówku? 

Bajkę w której wszystko co było przydatne dla bohatera, rysował on zaczarowanym ołówkiem - i mógł z tego korzystać. Kursy, które prowadzi Igor sprawiają, że coraz śmielej rysuję wszystko co jest dla mnie korzystne.

Jakie to przyjemne mmmmm.... Dotychczas wydawało mi się, że są ludzie, którzy mają wszystko w zasięgu ręki. Dzisiaj już wiem, że świadomie dołączam do tego grona. Każdy może, Ty też. Posiadanie zaczarowanego ołówka budzi dużą ciekawość ?

Michał Jakubowski, właściciel firmy, wytrawny sprzedawca, trener

Michał Jakubowski

 

Magu...

W maju 2010 gdy poznaliśmy się po raz pierwszy używałem oczu... Pokazałeś mi obrazy tak piekne i jasne, a przy tym tak prawdziwe, że zakochałem się w nich bezpamiętnie. Kiedy oczarowany ogromem zmian wybierałem się na Praktyka - kolejną z Tobą przygodę, miałem juz odwagę zamarzyć o tym jak być szczęśliwszym człowiekiem.

Wtedy wierzyłem jeszcze, że przyjeżdżam po wiedzę i "naukę eNeLPi", gdy tymczasem Ty dałeś mi odczuć to jak lekko mogę wychodzić ponad wszelkie przeciętności. Chciałem dostać wiedzę, w którą zainwestowałem, a otrzymałem (jak zwykle od Ciebie:) o wiele, wiele więcej... ideę rozwoju! Namalowałeś na moim horyzoncie najpiękniejsze i najwyższe szczyty, by zaraz potem wskazać otwarte drzwi błyskawicznego TGV... ujmująco piękna konduktorka poprowadziła mnie do ekskluzywnego przedziału, gdzie od razu rozpoznałem promieniejące twarze przyjaciół. Zbliżyła się, a melodia jej głosu przyniosła: "usiądź teraz wygodnie i oddaj się podróży ku ekscytującym krainom... pozwól sobie na nowe doświadczenia i sięgnij po jeszcze więcej..."

Niezwykle cieszę się, bo właśnie na kolejnym przystanku wsiada młody pasażer... on też może od teraz sięgnąć po to co wpisałeś we mnie: radochę z uczenia się również na tym co kiedyś nazywałem błędami, rozwój w wielu dziedzinach i motywację do poszukiwania nowych wyborów.

Dziękuję,
Wiktor Orzechowski, psycholog, rock'n'rollowiec

Wiktor Orzechowski

 

Dziękuję Ci za szkolenie Praktyk NLP :) Było mnóstwo odjechanych i genialnych rzeczy lub też programów tak bym to nazwał gdybym miał użyć nominalizacji :) Masz super umiejętności i doskonale je przekazujesz :) I dzięki że to robisz przy okazji odpalając pozytywną atmosferę :) Gdybym musiał jeszcze raz zdecydować czy wybrać to szkolenie to zdecydowanie bym je wybrał :) To niesamowite jak genialnie działa i motywuje ostatnia część Praktyka :) Upłynął trzeci dzień i mój mózg znajduje rozwiązania których wcześniej nie widziałem w celu realizacji marzeń celów które w innej części Praktyka NLP zaplanowałem :) ABSOLUTNIE GENIALNE :)

Nauczyłem się budowania i formułowania celów i to jest jedna z odjechanych i skutecznych rzeczy :) bo daje możliwość spełniania realnie postawionych celów, marzeń :) To z czego szczególnie cieszę się to fokusowanie się na pozytywne rzeczy szuknie ich i wybieranie hehe proste i przyciąga więcej pozytywów :) i wprowadza mnie w pozytywny nastrój :) bo można tak albo tak więc wybieram pozytywny :), działanie w przyszłość a nie życie tym co mi się kiedyś nieudało hehe albo co mogłem kiedyś zrobić inaczej :) w tamtym czasie to było najlepsze rozwiązanie i już :) SUPER :)

Szczególnie podoba mi doświadczanie i używanie submodalności :) czuję jaki wielki wpływ mają na mnie :) i widzę rosnące możliwości rozwoju i dostrzegam jaki wielki mają sens :) obserwuję ludzi i slyszę jak mi mówią że fajnie się im rozmawia ze mną :) Odjechanym doświadczeniem było widzenie problemów jako zasobów, rozwiązań :) Dało mi to zamiast problemów jeszcze więcej możliwości :) SUPER :) dzięki za czekoladowy wzorzec Godiva :) to doświadczenie kierowało moje działania na to czego chciałem w ćwiczeniu ABSOLUTNIE GENIALNE :) podobnie jak krąg doskonałości dało mi to automatyczną motywację jakiej nie miałem do niczego w życiu :) nio poza tym do czego każdy facet i każda kobieta lubieją się motywować w sypialni i w innych miejscach :p SUPER :)

Dziękuję za Swish Pattern, dał mi możliwość zmiany to czego nie chcę w to co chcę :) ekstra proste i bardzo skuteczne :) zwłaszcza jak obserwuję siebie kiedy nie miałem ochoty odpisywać na korespondencję od razu odkładając to w nieokreślony czas i teraz kiedy mam olbrzymią ochotę zrobić to od razu :) FAJNIE :) I kolejne ważne doświadczenie :) Linia czasu, które dało mi niesamowitego luza i brak "ciśnienia" że muszę coś zrobić to zmieniło się na to że chcę to robić :) i że jest odpowiednia ilość czasu na zrobienie wszystkiego co zaplanowałem :) fajne było "wklejanie" wydarzeń w linię czasu :) "wkleiłem wydarzenie że wakacjowałem już w języku angielskim z atrakcyjną hiszpanką :) i efekt jest taki że jakoś łatwo zapamiętuję słówka i zwroty angielskie:) ODJECHANE :)

Odjazdowych było jeszcze więcej rzeczy jeśli chodzi o lingwistykę np. używanie i mówienie a więc programowanie swoich działań np spędzać czas na robić zrobić czas na coś to dla podświadomego umysłu zupełnie inne polecenie niż spędzić czas :) albo np. spróbuje znaleźć rozwiązanie (hehe już wiem że to się nigdy nie uda :) ) na jakie jest najlepsze rozwiązanie :) zamiast koncentrować się na zapytaniu dlaczego? koncentruje się na pytaniu po co? i mam więcej odpowiedzi i zastosowań na przyszłość a nie robienie dochodzenia dlaczego coś wię wydarzyło itd. :) ah szczególnie przyjemnie i gorąco zapamiętałem ostatni film o gościu, który tak doskonale sprzedawał i to jak robiliśmy modelowanie tej sprzedaży :) eh DOSKONAŁE dało mi to możliwość nauczenia się tego co on robi :)

Czyli sprzedaży na tak wysokim i skutecznym poziomie :) to dla mnie było tak KAPITALNE że brakuje mi słów żeby to opisać SUPER DOSKONAŁE :) najważniesze że to ważna umiejętność bo dzięki niej mogę zrobić modelowanie jakiejkolwiek umiejętności której potrzebuję :) np. tradera giełdowego, super sprzedawcy czego kolwiek bo produkt jest tylko dodatkiem :) jeśli to jest w zasięgu moich umiejętności cóż chyba wybitnym pianistą to nie zostanę :) albo operatorem żurawia budowlanego ;p i to całkiem fajnie bo jest tyle innych możliwości :) OK podsumowując czuję że zrobiony czas "Praktyk NLP" to kamień milowy biorąc pod uwagę każdy z trzech dni który upłynął po ostatnim spotkaniu :) wszystkiego co zaczyna się od naj... dla Ciebie i rozwijaj się tak dalej bo chcę się uczyć od Ciebie :)

Andrzej Kobiałka, Financial Trader

Andrzej Kobiałka

Igor jest wyjątkową osobą.

Wielką przyjemnością jest brać udział w jego szkoleniach i przebywać w jego towarzystwie, obserwować jak sam rozwija się z prędkością światła. Przy takim trenerze każdy może osiągać wyżyny swoich możliwości i przekraczać swoje granice.

Ja osobiście po szkoleniach Igora zmieniłem diametralnie swoje życie. Zacząłem robić to co naprawdę jest moją pasją. Mam odwagę by to robić i odnoszę sukcesy.

Dziękuję Igor :)

Paweł Kapica
, muzyk zespołu Neoquartet (płyta już w sklepach) i trener

Paweł Kapica

 

Pojechałem po bandzie. Kiedy wczoraj wróciłem do domu, opowiadałem Asi o przeogromnej zmianie jakiej w sobie dokonałem.

Jak wiele zrozumiałem i co jeszcze większego mogę dokonać!

Dziękuję Ci za wielką zmianę w Tobie i za projekcje, i kontrprojekcje.

For all.

Karol Bartkowski, właściciel firmy, znakomity sprzedawca

Karol Bartkowski

 

Praktyk czym jest to dla mnie. 

Mógłbym to wszystko czego jestem częścią przyrównać do podróży. Jest to niczym bała żaglówka, ze złotym napisem na burcie, dużym żaglem który napełnia się za każdym razem wiatrem zmian, narzędzi oraz możliwości. Za sterem stoi uśmiechnięty Igor z czapką kapitana który patrząc na nas wybiera miejsce do którego mamy trafić aby nauczyć się najwięcej tego co jest dla nas najważniejsze.

W jednej chwili odwiedzamy miejsca w których uczymy się jak panować nad emocjami, by za chwilę opowiadać nasze historię do których dostaniemy klucz w opowieściach. Nie mam zamiaru porównywać Tego Praktyka do innych jakichkolwiek treningów a widziałem ich trochę, ten jest powiewem świeżości.

Każdy z nas dostaje walizkę możliwości możemy z nich korzystać w najbardziej harmonijny z nami sposób i to wyłącznie od nas zależy co to będzie. Czuje że każdego dnia dzieje się coś ważnego a czeka nas jeszcze drugie tyle.

Kiedy siedzę i myślę o tym na twarze ciśnie mi się uśmiech bo już nie długo znów zwijamy kotwicę i odbijamy od brzegu.

Piotr Marszałkowski, redaktor portalu nlpnews.pl

 

Piotr Marszałkowski

 

 

 

 

Dziękuję Ci Igor za cudowne 15 dni.
Jesteś fantastycznym facetem i dziękuję Ci za to, że tak chętnie i z łatwo przyswajalną dla mnie lekkością, dzielisz się swoją przeogromną wiedzą.

Moja wyostrzona percepcja odczuwa teraz wszystkimi zmysłami jeszcze bardziej i jednocześnie jestem w niezwykły sposób świadoma siebie i mojego otoczenia:)
Jestem przekonana, że absolutnie wszystko jest możliwe...:):):)

Dzięki również za "kanapkową zjebkę" za lingwistykę, co bezpośrednio miało wpływ na moją ogromną motywację do komunikacyjnej precyzji:)
Dobrze że jesteś:) I chcę żebyś wiedział, że ja też jestem dla Ciebie:)

I poznałam cudownych ludzi, którym również jestem wdzięczna za wiedzę jaką dzielili się ze mną podczas naszych spotkań:):)
Aż trudno było się rozstać....

Monika Jeremicz, aktorka, CEO 
Monika Jeremicz