Newsletter

Wpisz się by otrzymywać od nas informacje o nowościachBądź na czasie

Nowości na blogu

  • My
    W trakcie świeżo odbytej rozmowy z pewnym sympatycznym gościem przyszedł...
  • Jeżyk i przyjaciele
    Dawno, dawno temu… W olbrzymim lesie urodził się jeżyk. Nim...
  • Aklimatyzacja w Polsce
    Przyjaciel przysłał mi kiedyś maila z dowcipem. „Tata robaczek i...
Polityka firmy

Polityka prywatności
Twoje dane sa bezpieczne i dostępne jedynie w celu, w którym zostały podane. Jeśli chciałbyś wykreślić je z naszej bazy daj nam znać za pomocą poczty e-mail. Decydując sie na korzystanie z darmowych materiałów typu newsletter czy kurs "NLP w 7 dni" automatycznie wyrażasz zgodę na otrzymywanie od czasu do czasu materiałów marketingowych od Instytutu Neurointeligencji sp. z o.o.

Polityka firmy
1. Uczestnicy szkoleń rezerwując miejsce na szkoleniu lub podpisując listę obecności oświadczają, że nie będą ich nagrywać w żadnej formie. Prawo do rejestrowania warsztatów i szkoleń posiada wyłącznie Instytut Neurointeligencji sp. z o.o.
2. Instytut może podjąć decyzję o odmówieniu uczestnictwa każdemu bez podawania przyczyn. 
3. Instytut nie jest w żaden sposób odpowiedzialny za to w jaki sposób uczestnicy jego szkoleń korzystają z wiedzy nabytej w ich trakcie.
4. Nie odpowiadamy za używanie przez nieupoważnione osoby naszego logo, kolorystyki i zawartości strony internetowej oraz wykorzystywanie imion i nazwisk kogokolwiek z osób współpracujących z Instytutem.
5. W przypadku wyczerpania liczby miejsc, odwołania szkolenia z winy organizatora, uczestnikowi zostanie niezwłocznie zwrócona cała kwota wpłacona na konto organizatora.
6. W pozostałych przypadkach, wpłacona kwota nie zostanie zwrócona. Posiadaną rezerwację można odstąpić osobie trzeciej.
7. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmian w programie szkolenia, w zależności od potrzeb uczestników.
8. Wszelkiego rodzaju warsztaty, szkolenia i coachingi mają wyłącznie charakter edukacyjny.
9. Uczestnik rezerwując miejsce na szkoleniu automatycznie akceptuje naszą politykę firmy i politykę prywatności.

Prawa autorskie
Wszelkie materiały znajdujące się na stronie są prawnie zastrzeżone i mogą być używane, powielane, reprodukowane tylko i wyłącznie za pisemną zgodą Zarządu Instytutu. 
Niektóre ze szkoleń są rejestrowane i rozpowszechniane. Uczestnicy szkoleń rezerwując miejsce i dokonując opłaty za uczestnictwo w kursie jednocześnie zezwalają na rozpowszechnianie ich wizerunku zgodnie z art. 81 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.