Newsletter

Wpisz się by otrzymywać od nas informacje o nowościachBądź na czasie

Nowości na blogu

  • My
    W trakcie świeżo odbytej rozmowy z pewnym sympatycznym gościem przyszedł...
  • Jeżyk i przyjaciele
    Dawno, dawno temu… W olbrzymim lesie urodził się jeżyk. Nim...
  • Aklimatyzacja w Polsce
    Przyjaciel przysłał mi kiedyś maila z dowcipem. „Tata robaczek i...

Nowa książka Igora

minibocas2
Bocas, znaczy usta.
Przygody ze związkami.
Dla dorosłych.

Autor: Igor Zakrzewski
jest już dostępna w formie elektronicznej!
Igor Zakrzewski

fotoIgorPrezes Zarządu w Instytucie Neurointeligencji. Trener, menedżer, podróżnik, autor.

Fascynuje go wydobywanie ludzkiego potencjału. W Od lat wkłada serce w rozwój w Polsce sztuki wystąpień publicznych. Formalne wykształcenie w zakresie przemian cywilizacyjnych. Menedżer po warszawskiej SGH.

Doświadczenie w wystąpieniach publicznych to ponad 10.000 godzin. Szkoleń, warsztatów, wykładów, seminariów, konferencji.

Doświadczenie zdobywa od drugiej połowy lat 90, XX wieku, na różnych szczeblach hierarchii i w wielu branżach, m.in.: IT, telekomunikacja, finanse, FMCG.

Swoje kompetencje doskonali m.in. u takich międzynarodowych trenerów jak dr Richard Bandler, dr Christina Hall, Frank Pucelik, Shelle Rose Charvet, T. Harv Eker, David Neenan, Nick Kemp, John Seymour, Brian Tracy, Charles Faulkner, Ian McDermott, Michael Carroll, dr Michael Hall i wielu innych. Jest certyfikowanym trenerem NLP w Society of NLP, USA.

Prowadzi regularnie szkolenia z zakresu sprzedaży i negocjacji dla firm oraz zajmuje się doradztwem biznesowym. Ze względu na umiejętności oratorskie i głęboką znajomość tematu jest chętnie zapraszany do poprowadzenia wykładów, seminariów, także podczas firmowych spotkań i konferencji. W latach 2007-2009 szkolił z elitarnej wiedzy negocjacyjnej jako Master Trener Szkoły Negocjacji Triada Negocjacyjna. 

Lubi żartować z samego siebie. Gdy ludzie pytają go o IQ odpowiada, że wiele lat temu, na studiach znajomy psycholog robił mu test w którym wyszło 174, więc prawdopodobnie się pomylił. Dodaje przy tym, że do encyklopedii trafił dopiero w wieku 35 lat, więc z tym IQ to prawdopodobnie wiele hałasu o nic.

Gdy bierze się z pasją za jakąkolwiek dziedzinę, nie interesują go zwykłe, przeciętne wyniki.

Kiedyś zaczął szukać nowych rozwiązań dla podnoszenia kompetencji swoich i swoich handlowców. Odkrył w ten sposób NLP (Programowanie Neuro-Lingwistyczne). Wspomina z radością tę chwilę, w której szeroko otworzyły mu się oczy na możliwości i fascynujące nowe sposoby uczenia: świadomego i nieświadomego. Od tego momentu zaczął korzystać w pełni z narzędzi jakie daje NLP. Bo dzięki niemu ludzie mogą w szybkim tempie stawać się coraz lepsi i zapominają o rzeczach, które postrzegali jako problemy.

Uważa, że NLP jest jak jego ukochana przyprawa. Bez niej można "od biedy" się obyć, ale gdy jej użyjesz, to dopiero zaczynają się niesamowite doznania smakowe. I co ważne, każdy może okazać się mistrzem kuchni i tworzyć w niej prawdziwe arcydzieła.

Stawia na interdyscyplinarność. Nigdy nie ogranicza się do jednej dziedziny. Gdy uczy robi to z pasją i zaangażowaniem.