Newsletter

Wpisz się by otrzymywać od nas informacje o nowościachBądź na czasie

Jakość gwarantowana przez: Society of NLP

Crcl.gif

Wspieramy kluby rozwoju

Neuroklub

Kalendarz seminariów

Nazwa warsztatu

Data i miejsce

Kto prowadzi?

Cena
za cały kurs
(brutto)

Opis

Bogactwo, mądrość
i wolność
(BMW) 
3-4 czerwca 2017, Warszawa Igor Zakrzewski sprawdź/specjalna oferta 2 dni o największych możliwościach i zwykłych ograniczeniach Twojego umysłu… Pieniądze, wiedza i szczęście teraz na wyciągnięcie ręki... Musisz być!
Więcej
Sztuka Charyzmy
i Wystąpień Publicznych
(Trening Trenerski)
2 - 8 lipca 2017
Warszawa
Igor Zakrzewski 9800 zł

Chcesz być rekinem wystąpień publicznych poruszającym każdą publiczność?
Przygotuj się na intensywnie wypełniony tydzień treningu wystąpień i czas pulsujący wrażeniami od rana do wieczora.
Więcej

Wakacje z NLP 11-15 sierpnia 2017,
Górzno
(Pojezierze Brodnickie)
Igor Zakrzewski 597 zł
1200 zł

Jak co roku zapraszamy na niezwykłe wakacje z rozwojem. W tym roku zawitamy ponownie do Górzna, na Pojezierzu Brodnickim. Piękna okolica, super towarzystwo... I niespodziankowo w tym roku aż 4 pełne dni z rozwojem i NLP!
Więcej

Praktyk NLP 
 
start
29 września - 1 października 2017
Igor Zakrzewski 6570 zł

Jedni mają już dość wracających jak bumerang problemów, inni widzą w NLP szansę, czasem deskę ratunku, inni chcą lub potrzebują międzynarodowego certyfikatu. Każdego z nich przyciąga własny dobry powód.
Bądźmy szczerzy. Twoje sprawy i sprawy najbliższych: nie zawsze idą w dobrym kierunku. Czasem po prostu Twoje życie NIE DZIAŁA, tak jak powinno.
Więcej 

NLP Master
(Mistrz NLP)
start
wiosna 2018
Igor Zakrzewski 6970 zł To jasne, że chcesz jeszcze więcej. Czeka na Ciebie duże przyspieszenie i poziom Mastera. Tu zmienia się wszystko. Dostajesz świeżą wiedzę, nowe strategie komunikacyjne, finansowe i życiowe. Zaczynasz samemu tworzyć swoje NLP.
Więcej

Wszystkie wartości podane w powyższej tabeli są cenami brutto

Chcesz rozsądnie podejść do inwestycji w rozwój? Przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety. To pozwala Tobie zyskać potężną wiedzę, a zatem i w głowie, i w kieszeni zostaje więcej.

Pakiet GOLD (Praktyk NLP + Master NLP), 12.950 zł (z VAT)

Wybierając się na Praktyka i Mistrza osobno, oba szkolenia kosztują Cię  13.540 zł. Płacąc za oba wcześniej masz potwierdzoną gwarancję miejsca na treningach i zostaje Ci w kieszeni parę złotych.

Jako nasz Master NLP, jeśli przyjdzie Ci kiedyś do głowy zatęsknić za nami lub mówiąc prościej zajrzeć znowu na Praktyka lub Mastera, masz go za drobną opłatą logistyczno-cateringową 100 zł od 1 modułu. Ważne do końca życia!

Pakiet VIP PLATINUM (Trenerski), 42.200 zł (z VAT)
Inwestycja dla uwielbiających pójście na całość. Także dla tych, którzy potrafią precyzyjnie liczyć i starannie wybierają w którym pójść kierunku. Wszechstronna edukacja NLPowska i trenerska. A także wybór wszystkich otwartych szkoleń stacjonarnych firmowanych przez Igora Zakrzewskiego i Instytut przez pełen rok!

Co masz w pakiecie?

Pełen Pakiet GOLD oraz dodatkowo:

 • Trening Trenerski, czyli Sztuka Charyzmy i Wystąpień Publicznych
 • Certyfikowany NLP Business Practitioner!
 • jeżeli zdecydujemy, że warto ze sobą współpracować, wchodzisz do kręgu trenerów Instytutu Neurointeligencji, osób które zdecydowały, że ich misją jest uczenie ludzi i chcą się wciąż doskonalić w tym kierunku
 • możliwość udziału w zamkniętych warsztatach tylko dla naszych trenerów, przyjaciół i współpracowników
 • jeżeli nie zdążysz w ciągu roku wziąć udziału w jakimkolwiek warsztacie, przyjedziesz kiedy zechcesz, bo udział w nim masz zagwarantowany od momentu, w którym zdecydowałeś się na ten Pakiet
 • gwarancję, że zawsze zmieścisz się na naszym szkoleniu, bo jako nasz Platynowy Klient jesteś zawsze na najwyższym miejscu na liście uczestników
 • w każdym z warsztatów w ciągu roku możesz wziąć udział dowolną ilość razy

Gdyby ktoś Ci pokazał, że w ciągu 1 roku namacalnie i realnie osiągniesz zdecydowanie więcej niż przez 15 lat tradycyjnej edukacji, to jak szybko wynalazłbyś najlepsze dla siebie argumenty za tym, że to inwestycja Twojego Życia.

Bądź ze sobą absolutnie szczery i podejmij tę życiową szansę!

 

Jedni mają już dość wracających jak bumerang problemów, inni widzą w NLP szansę, czasem deskę ratunku, inni chcą lub potrzebują międzynarodowego certyfikatu. Każdego z nich przyciąga własny dobry powód.

Bądźmy szczerzy. Twoje sprawy i sprawy najbliższych: nie zawsze idą w dobrym kierunku. Czasem po prostu Twoje życie NIE DZIAŁA, tak jak powinno.

 

Nowości na blogu

 • My
  W trakcie świeżo odbytej rozmowy z pewnym sympatycznym gościem przyszedł mi do głowy pomysł na to, jak łatwo odróżnić ludzi wnoszących coś do Twojego życia od całej reszty. Jesteś zapewne świadom, że „z kim przestajesz takim się stajesz”… Zarabiasz tyle kasy co średnio Twoich 5...
 • Jeżyk i przyjaciele
  Dawno, dawno temu… W olbrzymim lesie urodził się jeżyk. Nim zaczął samodzielnie myśleć, wielki las fascynował go i przerażał. Fascynowało go jak wiele rzeczy dzieje się wokoło, o których nie miał pojęcia. Przerażało go, kiedy mieszkańcy tego lasu walczyli ze sobą i zjadali siebie nawzajem. Rodzice...
 • Aklimatyzacja w Polsce
  Przyjaciel przysłał mi kiedyś maila z dowcipem. „Tata robaczek i syn robaczek. Synek pyta tatę: – Tatusiu robaczkowy, a czy moglibyśmy mieszkać w jabłuszku? – Tak, synku robaczkowy. – A tatusiu, czy my moglibyśmy mieszkać w śliweczce? – Tak, synku robaczkowy. – Tatusiu, tatusiu, a...